Decyduję się na niższe koszty eksploatacji. Dzięki systemowi do chłodzenia i ogrzewania, który zużywa znacznie mniej energii.

Urządzenia zewnętrzne VRF City Multi z R32:

Jako pierwszy producent na rynku Mitsubishi Electric ma w ofercie swoje systemy VRF City Multi z czynnikiem chłodniczym R32. Dzięki niskiemu potencjałowi tworzenia efektu cieplarnianego czynnika chłodniczego R32 systemy VRF City Multi są bezpieczną inwestycją w przyszłość. Dzięki nam możesz liczyć na decydującą przewagę w swoim następnym projekcie.

Dla wszystkich, którzy planują z rozmachem

Systemy VRF z R32 nadają się idealnie zwłaszcza do powierzchni handlowych lub biur wielkoprzestrzennych. Stosowanie czynnika chłodniczego R32 nie wymaga z reguły kosztownego zarządzania ryzykiem.

Dwie sprawdzone serie do wyboru

Urządzenia zewnętrzne R32 w wersji Y mogą służyć do chłodzenia lub ogrzewania. Natomiast w przypadku serii R2 możliwe jest równoczesne chłodzenie i ogrzewanie z odzyskiem ciepła.

30% większa efektywność transferu ciepła

To oferujemy tylko my: urządzenia w wykonaniu wysokowydajnym PUHY/PURY-EM wyposażone są w skonstruowane przez Mitsubishi Electric aluminiowe płaskorurowe wymienniki ciepła. Wymiana ciepła zachodzi w nich z 30% wyższą sprawnością niż w wymiennikach ciepła z okrągłymi rurami. Umieściliśmy je ze wszystkich czterech stron i w górnej części urządzenia zewnętrznego. Wynik: znacznie bardziej efektywne prowadzenie powietrza i mniejsza ilość czynnika chłodniczego.

Szybsze przejście do trybu energooszczędnego

Idealne połączenie komfortu i efektywności: w okresie zimowym nowy tryb rozruchu Smooth Auto Shift szybciej zapewnia osiągnięcie pełnej wydajności grzewczej. Po 30 minutach automatycznie następuje przejście do trybu energooszczędnego. Lider również w obszarze rentowności.

5 poziomów funkcji Low Noise

Obecnie do wyboru jest pięć poziomów regulacji poziomu hałasu urządzenia zewnętrznego zamiast dwóch przy maksymalnej redukcji o 15 dBA, co pozwala na precyzyjne dostosowanie do lokalnych wymagań. Możliwość dokładniejszej regulacji pozwala także na zmniejszenie strat mocy.

Odszranianie bez efektów ubocznych

Nowe urządzenia zewnętrzne City Multi VRF odszraniają się w sposób nieodczuwalny w pomieszczeniu. Temperatura powietrza na wlocie jest bowiem przed odszranianiem przez trzy minuty lekko podwyższana, a w trakcie odszraniania jest stale utrzymywana do 50% wydajności grzewczej. Efekt: nieprzerwanie wysoki komfort cieplny.

Lider inwestycyjny w szczegółach

Niski ekwiwalent CO2

Decydujące znaczenie ma nie tylko niski potencjał tworzenia efektu cieplarnianego czynnika chłodniczego R32, ale także jego niewielka objętość w urządzeniach zewnętrznych VRF City Multi. W ten sposób zredukowaliśmy ekwiwalent CO2 urządzeń w porównaniu z urządzeniami R410A o 68%.

Ciągły tryb ogrzewania

Wymiennik ciepła odszrania się na zmianę raz po jednej, raz po drugiej stronie, co pozwala na utrzymanie wydajności grzewczej na poziomie do 50% także podczas odszraniania.

Niezawodna funkcja Pump down

System jest przystosowany do wyposażenia w detektory czynnika chłodniczego umożliwiające odpompowywanie.

Złącze USB

Na płytce znajduje się złącze USB, poprzez które można z łatwością odczytać dane robocze systemu.

Eurovent Certification

Certyfikat gwarantuje m.in. wiążący charakter podanych parametrów efektywności.

Wszystkie wartości i procentowe wskaźniki poprawy są podawane w porównaniu z wcześniejszymi seriami. Urządzenia zawierają czynnik chłodniczy R32.