Światowa nowość, która mnie przekonuje: efektywne systemy VRF
z czynnikiem chłodniczym R32

Urządzenia zewnętrzne VRF City Multi z R32:

Jako pierwszy producent na rynku Mitsubishi Electric ma w ofercie swoje systemy VRF City Multi z czynnikiem chłodniczym R32. Mogą one służyć do chłodzenia lub ogrzewania w serii Y lub równocześnie do chłodzenia i ogrzewania w serii R2.

Dzięki niskiemu potencjałowi GWP (Global Warming Potential) czynnika chłodniczego R32 systemy VRF City Multi są bezpieczną inwestycją w przyszłość. Dzięki nam możesz liczyć na decydującą przewagę w swoim następnym projekcie.

Moc, z którą można pracować

Systemy dostępne są w indeksach mocy 200, 250 i 300. Zapewniają od 22,4 kW do 33,5 kW wydajności chłodniczej oraz od 25,0 kW do 37,5 kW wydajności grzewczej — do wyboru w wykonaniu standardowym lub wysokowydajnym.

Dwie sprawdzone serie do wyboru

Urządzenia zewnętrzne R32 w wersji Y mogą służyć do chłodzenia lub ogrzewania. Natomiast w przypadku serii R2 możliwe jest równoczesne chłodzenie i ogrzewanie z odzyskiem ciepła.

Dla wszystkich, którzy planują z rozmachem

Systemy VRF z R32 nadają się idealnie zwłaszcza do powierzchni handlowych lub biur wielkoprzestrzennych. Stosowanie czynnika chłodniczego R32 nie wymaga z reguły kosztownego zarządzania ryzykiem.

Do 30% sprawniejszy wymiennik ciepła

To oferujemy tylko my: urządzenia w wykonaniu wysokowydajnym PUHY/PURY-EM wyposażone są w skonstruowane przez Mitsubishi Electric aluminiowe płaskorurowe wymienniki ciepła. Wymiana ciepła zachodzi w nich z 30% wyższą sprawnością niż w wymiennikach ciepła z okrągłymi rurami. Umieściliśmy je ze wszystkich czterech stron i w górnej części urządzenia zewnętrznego. Wynik: znacznie bardziej efektywne prowadzenie powietrza i mniejsza ilość czynnika chłodniczego.

Lider montażowy w szczegółach

Sprężarki przyszłości

R32 odznacza się niższym potencjałem GWP niż R410A, ale za to wyższą temperaturą sprężania. Tę sprężarkę przystosowaliśmy do tego za pomocą wtryskiwania pośredniego, aby działała jak najlepiej w tych warunkach.

Nowy wymiennik ciepła Multiflow

Nowe wymienniki ciepła w urządzeniach zewnętrznych City Multi VRF pozwalają na uzyskanie do 8% wyższego wskaźnika SEER.

Zmienna temperatura parowania

W razie potrzeby urządzenia zewnętrzne City Multi VRF nawiewają powietrze o łagodniejszych temperaturach w przejściowych porach roku, aby zużywać mniej energii

Ciągły tryb ogrzewania

Wymiennik ciepła odszrania się na zmianę raz po jednej, raz po drugiej stronie, co pozwala na utrzymanie wydajności grzewczej na poziomie do 50% także podczas odszraniania

Złącze USB

Na płytce znajduje się złącze USB, poprzez które można z łatwością odczytać dane robocze systemu

Wszystkie wartości i procentowe wskaźniki poprawy są podawane w porównaniu z wcześniejszymi seriami. Urządzenia zawierają czynnik chłodniczy R32.