Lider. Jak zawsze.
Innowacyjne hybrydowe systemy City Multi VRF

Hybrydowy system City Multi VRF stanowią jedyne tego rodzaju na świecie rozwiązanie, łączące w sobie zalety systemu VRF z bezpośrednim odparowaniem czynnika chłodniczego oraz systemu z cyrkulacją wody. Przekłada się to na wysoką efektywność energetyczną, komfort oraz wyraźnie mniejszą ilość czynnika chłodniczego.

Bitte akzeptieren Sie Marketing-Cookies, um dieses Video anzuzeigen. Alternativ können Sie das Video direkt auf YouTube ansehen:
Hybrydowe systemy pompy ciepła City Multi VRF

Hybrydowe systemy pompy ciepła City Multi VRF

Ogrzewanie i chłodzenie przez cały rok z minimalnym zużyciem czynnika chłodniczego. W hybrydowych systemach pompy ciepła City Multi VRF kładziemy nacisk na efektywność i elastyczność. Ogrzewanie i chłodzenie z wysoką efektywnością energetyczną, zachowaniem indywidualnego komfortu oraz wyraźnie mniejszą ilością czynnika chłodniczego. Systemy HVRF są zatem idealnym rozwiązaniem znajdującym zastosowanie w hotelach, biurowcach i handlu detalicznym. Ze względu na wyjątkową elastyczność nadają się zarówno do projektów w nowym budownictwie, jak i do renowacji, włącznie z bezproblemową integracją z nadrzędną automatyką budynkową.

Wybierz hybrydowy system VRF także do swojego projektu

Wszystkie wartości i procentowe wskaźniki poprawy są podawane w porównaniu z wcześniejszymi seriami. Urządzenia zawierają fluorowany gaz cieplarniany R410A lub R32.